• Циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
• Циклова комісія спеціальностей галузевого та енергетичного машинобудування
• Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації
Фотогалерея
Віртуальна екскурсія
Відеогалерея
Газета
Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації
Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації буда утворена у 2021 році шляхом злиття циклових комісій «Комп’ютерної інженерії» та «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих систем» і є наймолодшою в коледжі. Перший набір студентів за спеціальністю 0627 «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва» був здійснений у 1967 року. А зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» було здійснено у вересні 2014 року.
Викладачі комісії активно ведуть методичну роботу. Приймають участь у всеукраїнських конференціях. Комісія є випусковою для спеціальностей:
123 Комп’ютерна інженерія;
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані системи.
Крім цього викладачі комісії викладають і на інших спеціальностях коледжу.
Спеціальність 123 КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ
Дана спеціальність – наймолодша в коледжі і тільки починає свій шлях у світі комп’ютерних технологій Перший набір студентів зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» було здійснено у вересні 2014 року.
Для навчання молодих фахівців з комп’ютерної інженерії було відкрито три нові комп’ютерні лабораторії. Вони обладнані персональними комп’ютерами, стендами, вимірювальними приладами та діагностичним обладнанням. Тому нескладний ремонт системних плат, блоків живлення, відеоадаптерів студенти спеціальності здійснюють в лабораторіях спеціальності.
У коледжі постійно поповнюється матеріально-технічна база. Під час проведення занять з фахових дисциплін використовуються установки та стенди, виготовлені студентами-дипломниками під час роботи над дипломними проектами.
Кожен ПК коледжу має доступ до глобальної мережі Інтернет. Це дає можливість завжди бути в курсі розвитку сучасних інформаційних технологій. Технічну підтримку роботи локальної мережі коледжу здійснюють студенти
Теоретичні знання студенти мають змогу закріпити на практиці у полтавських ІТ фірмах та сервісних центрах.
Підготовка фахівців ведеться за денною формою навчання:
- на базі базової загальної середньої освіти (9кл.);
- доукомплектування груп другого курсу абітурієнтами з повною середньою освітою з сертифікатами ЗНО, та диплому кваліфікованого робітника на базі ПТНЗ.
Ліцензійний обсяг:
30 осіб – денна форма навчання.
Випускники продовжують своє навчання, вступаючи на третій курс або на прискорене навчання до Національного університету харчових технологій або інших вишів України
Призначення фахівця:
Навчання передбачає вивчення теоретичних основ та сучасних технологій проектування, експлуатації, адміністрування та інформаційного захисту комп’ютерних систем і мереж, розробки і обслуговування програмного забезпечення.
Випускник спеціальності здатен реалізовувати всі етапи розробки та супроводу комп’ютерних систем і мереж та їх програмного забезпечення; розроблення проекту та загальної архітектури системи відповідно до стандартів комп’ютерної інженерії; розробці компонентів комп’ютерних систем та мереж: програмного та апаратного забезпечення, впровадження і супроводу програмного забезпечення.
Дипломований фахівець по завершенню може працювати:
- Технічні фахівці в галузі електроніки та телекомунікацій,
- Техніки-програмісти,
- Фахівець з інформаційних технологій,
- Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення,
- Фахівець з розроблення комп'ютерних програм,
- Технік із системного адміністрування,
- Технік із конфігурованої комп'ютерної системи,
- Технік із структурованої кабельної системи,
- Технік обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру.
Спеціальність 151 АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Історія відкриття спеціальності досить давня. Перший набір студентів за спеціальністю 0627 «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва» був здійснений на підставі наказу №29 від 23.08.1967 р.
Сьогодні спеціальність має сучасну матеріально-технічну базу, досить насичену персональними ЕОМ (чотири комп’ютерні класи), і чотири аудиторії, обладнані мультимедійними засобами навчання. Студенти спеціальності починають вивчати комп’ютерну техніку, як апаратні засоби комп’ютера, так і програмні. Для вивчення спецдисциплін створено одинадцять навчальних лабораторій. Серед них: лабораторії «Засобів технологічного контролю і технічних засобів автоматизації», «Мікропроцесорних систем та програмного забезпечення», «Програмування промислових мікропроцесорних контролерів» «Електричних машин та електроприводу систем автоматизації», «Монтажу, налагодження ремонту та експлуатації технічних засобів автоматизації»
Викладачі циклової комісії підтримують тісні зв’язки з підприємствами переробної промисловості України. Виконуються дипломні проекти на замовлення підприємств країни.
За роки існування спеціальності було підготовлено понад 2000 спеціалістів.
Підготовка фахівців ведеться за денною формою навчання:
- на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.);
- доукомплектування груп другого курсу абітурієнтами з повною середньою освітою з сертифікатами ЗНО, та диплому кваліфікованого робітника на базі ПТНЗ.
Ліцензійний обсяг:
50 осіб – денна форма навчання.
Випускники продовжують своє навчання, вступаючи на третій курс або на прискорене навчання до Національного університету харчових технологій або інших вишів України.
Призначення фахівця:
Випускник спеціальності здатен до комплексного розв’язування завдань, розроблення нових, удосконалення, модернізації та експлуатації існуючих систем автоматизації з застосуванням сучасних програмно-технічних засобів та інформаційних технологій, виконуючи теоретичні дослідження об’єкта автоматизації системи, обґрунтування вибору технічних засобів автоматизації, проектування та розроблення прикладного програмного забезпечення різного призначення.
Дипломований фахівець по завершенню навчання може обіймати наступні посади:
- Технік-технолог (електротехніка)
- Технік-технолог (електроніка)
- Технік-конструктор (електроніка)
- Технік інформаційно-обчислювального центру
- Технік з автоматизації виробничих процесів
- Технік з експлуатації та ремонту устаткування
- Технік з метрології
- Технік з налагодження та випробувань
- Технік-програміст
- Технік-оператор електронного устаткування
ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД
Саковець Олександр Олександрович, голова комісії
Тиртишніков Олексій Іванович
Гак Павло Володимирович
Хименко Людмила Олександрівна
Павленко Микола Іванович
Петров Сергій Анатолійович
Михайлик Валерій Миколайович